15078.
384. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Völgyes Miklós: Dunai zsebkönyv. Rajzolta: Taussig Vera. Bp., 1936., Völgyes Miklós, 110+2 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, rajta kis javítás, és két lap sérült.