Csaba László-Darvas Endre-Papp Béla: Hídépítés. Szerk.: Csaba László. Bp., 1954, KÖZDOK. Kiadói papírkötés, a gerinc részben elvált a borítótól, a lapok kijárnak. Megjelent 750 példányban.
1938 VOGE Vasutasok Zsebkönyve 1943 évre. Szerk.: Dr. Bezőky József. Bp., A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 319 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
Csanádi György-Kerkápoly Endre: Vasúti üzemtan. II. köt. Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Mérnöki Kar. Bp., 1967, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, javított, foltos gerinccel. Megjelent 325 példányban.
Nagyvasúti vontatójárművek Magyarországon. 2. jav. kiad. Írta Lányi Ernő, Lovász István, Mohay László, Szontagh Gáspár és Villányi György. Bp. 1985. Közlekedési Dokumentációs Váll. 359 l. Közlekedési Múzeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadozott papírborítóval
Góra Béla-Forrai Sándor: Vasúti felépítmény I-III. köt. A vasúti technikumok számára. Bp., 1956, Műszaki. Átkötött félvászon-kötés. Megjelent 1230 és 1235 példányokban.
MÁV építési és pályafenntartási munkavezetők zsebkönyve. Bp., 1976, Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó címlappal. Megjelent 2400 példányban.
Kerkápoly Endre: Vasútiépítéstan. Vonalvezetés. Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Mérnöki Kar. Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Megjelent 275 példányban.
Kerkápoly Endre-Kecskés Sándor: Vasútüzemi szerkesztések. Tervezési segédlet. Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Mérnöki Kar. Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói foltos papírkötés. Megjelent 230 példányban.
100 éves a Nyugati pályaudvar. 1877-1977. Összegyűjtötte, szerk.: Gergely József. Bp., 1977, MÁV,(MÁV Jegynyomda), 174 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott papírkötés.