2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Régi aluminium étkészlet tétel, 3 db, kés, villa, kanál, jelzettek, (a késen különböző jelzéssel), kopottak, a villa egyik fogán hiánnyal, h: 21 és 19,5 cm közötti méretben