3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Vegyes bolhapiaci tétel, 5 db: Barna női mázas kerámia figura, jelzés nélkül, kis lapattanásokkal, m: 21 cm; Goebel telefon persely, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, 10x7x11,5 cm.; Díszes porcelán kínáló tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14,5x19,5 cm; Zöld üveg szalvéta tartó, kis kopásnyomokkal, 13x11 cm.; 3 részes matrisoka baba, m: 11 cm.