1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm