Külföldi emlékveretek, plakettek Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2267618
32197
384
7500
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numizmatika
Svájc 2006. "Glarus" jelzett Ag emlékérem (31,30g/0.999/32mm) T:PP kis felületi karc Switzerland 2006. "Glarus" hallmarked Ag commemorative medallion (31,30g/0.999/32mm) C:PP slightly scratched 2267612
32198
384
7500
Numizmatika
Svájc 2007. "Frauenfeld" jelzett Ag emlékérem (31,36g/0.999/32mm) T:PP Switzerland 2007 "Frauenfeld" hallmarked Ag commemorative medallion (31,36g/0.999/32mm) C:PP 2288689
32199
384
Numizmatika
Szlovákia 1994. "Németpróna - Kálváriahegy" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:2 (eredetileg PP) Slovakia 1994. "Nitrianske Pravno - Kalvária" silver plated commemorative medal (50mm) C:XF (originally PP) 2131766
32200
384
Numizmatika
Szlovákia 1996. "Nitra Research Institute of Animal Production / Nitra Vyskumny Ustav Zivocisnej Vyroby (Nyitrai Állattenyésztő Kutató Intézet)", jelzetlen Ag. emlékérem eredeti tokban (84.71g/60mm) T:1 2034122
32201
384
Numizmatika
Szovjetunió 1982. "Osip Pyatnitsky" Br emlékérem T:1 Sovjet Union 1982. "Osip Pyatnitsky" Br commemorative medal C:I 2048846
32202
384
Numizmatika
Szovjetunió 1983. "Stepan Halturin / 1856-1882" kétoldalas Br plakett (60mm) T:1 Soviet Union 1983. "Stepan Halturin / 1856-1882" two sided Br plaque (60mm) C:UNC 2167272
32203
384
Numizmatika
Szovjetunió 1984. "Fjodor Gladkow 1883-1958." Br emlékérem "AML" gyártói jelzéssel. (60mm) T:2 Soviet Union 1984. "Feodor Gladkov 1883-1958" Br medallion with "AML" maker's mark (60mm) C:XF 2291215
32204
384
Numizmatika
1997. "Frans Hals - Hollandia / Európa 1997" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (21,04g/0.999/40mm) T:PP 1997. "Frans Hals - Netherlands / Europe 1997" hallmarked Ag commemorative medal with certificate (21,04g/0.999/40mm) C:PP 2019195
32205
384
Numizmatika
Vegyes: Ausztria 1982. "275 éves a Dorotheum - Bécs" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: A. Zierler (50mm) + NDK 1979. "Lipcse érmekiállítás" Br emlékérem (42mm) T:1- Mix: Austria 1982. "275th Anniversary of the Dorotheum - Vienna" silvered Br commemorative medal. Sign.: A. Zierler (50mm) + GDR 1979. "Leipzig Coin Exhibition" Br commemorative medal (42mm) C:AU 2292093
32206
384
Numizmatika
DN "Robert Louis Stevenson" Br emlékérem tokban (39mm) T:2 2288897
32207
384
Numizmatika
DN "Kuwait Municipality" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:1- (PP) kis patina ND "Kuwait Municipality" gilded metal commemorative medal (65mm) C:AU (PP) small patina 2288789
32208
384
Numizmatika
2db klf külföldi Br emlékérem (54mm) T:1-,2 2pcs of diff Br commemorative medals (54mm) C:AU,XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft