Horváth János (1905-1975) mohácsi kerámia ivó korsó, jelzett, kopásnyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500004/Horvath-Janos-1905-1975-mohacsi-keramia-ivo-korso-jelzett-kopasnyomokkal-m-16-cm~II2290430
2290430
11045
384
Art-ceramics
Leírás: Horváth János (1905-1975) mohácsi kerámia ivó korsó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm
: karap_norbert