Apulum porcelán edény fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Apulum-porcelan-edeny-fedellel-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-20-cm-d-17-cm~II2246795
2246795
11271
384
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,12 EUR , 2,29 USD
Leírás: Apulum porcelán edény fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. m: 20 cm, d: 17 cm
: karap_norbert