1 000 Ft
14
Üveg tétel, össz. 3 db: "Hangya Szövetkezet" feliratú hosszúnyakú üveg, szájánál apró csorbával, m: 24,5 cm. Scheibenpflug (?) feliratú régi üveg, dugó nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm. Lapos üveg fém csavaros dugóval, dugón kisebb deformációval, m: 18 cm.