Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 295
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2169873
10427
385
50000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Brutmann 821 jelzéssel: A műkereskedő. Akvarell, tus, papír. Jelzett. / 821 Brutmann jelzéssel: The art dealer. Watercolor, ink. Signed: Brutmann 15,5x20,5 cm 2211706
10428
385
600
1943 jelzéssel: Öszi táj. Akvarell, karton. Sérült, foltos. Paszpartuban. 23,5x16,5 cm 2301443
10429
385
970 Szász (?) jelzéssel: Portré. Vegyes technika, papír. Dekoratív üvegezett fa keretben. 15x15 cm 2258300
10430
385
Adler János 1873 jelzéssel: Sétáló pár. Tus, papír. Üvegezett fa képkeretben. 17x13,5 cm 2301388
10431
385
A Fritz 1955 jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost. 60×79 cm. 2300988
10432
385
Aknay jelzéssel: Angyal. Olaj, papír. 48x36 cm 2300986
10433
385
Aknay jelzéssel: Ikon. Olaj, papír. 48x36 cm 2304420
10434
385
Aknay jelzéssel: Kék angyal. Olaj, papír. 48x36 cm 2300983
10435
385
A. Tóth S. jelzéssel: Munkában. Vegyes technika, vászon. 40x30 cm 2233821
10436
385
Bakonyi Gy. jelzéssel: Utcarészlet. Rézkarc, papír, kissé foltos, 24×19 cm 2261069
10437
385
Bálint Ferenc jelzéssel: Nógrádverőcei részlet. Monotípia, papír, paszpartuban, lap szélén ragasztva és ragasztás nyomaival. 25,5x16 cm 2145092
10438
385
Banki (?) László jelzéssel: Női arckép. Kréta, papír, 31×26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft