Rékassy Csaba (1937-1989): Szerelmespár. Rézmetszet, papír, jelzett, s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2500004/Rekassy-Csaba-1937-1989-Szerelmespar-Rezmetszet-papir-jelzett-szamozott-610-Uvegeze~II2239378
2239378
10313
385
Leírás: Rékassy Csaba (1937-1989): Szerelmespár. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (6/10). Üvegezett fa keretben, 7,5x6 cm
: tánczos_gábor