S. Horváth Ildikó (1969-): Életfa. Színes rézkarc, papír. Jelzett, szá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2500004/S-Horvath-Ildiko-1969-Eletfa-Szines-rezkarc-papir-Jelzett-szamozott-1070-7-5x10-~II2302572
2302572
10156
385
Leírás: S. Horváth Ildikó (1969-): Életfa. Színes rézkarc, papír. Jelzett, számozott (10/70). 7,5x10 cm.
: karap_norbert