13003.
385. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 800 Ft
cca 1936-38 Jugoszláviai utazás felvételei (Bled, Plitvice, Kranj, Ratece-Planica, Kranjska Gora etc.). össz. kb. 50 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Yugoslavia (Bled, Plitvice, Kranj, Ratece-Planica, Kranjska Gora etc.), ca. 50 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm