cca 1936-37 Olaszországi utazás felvételei (Róma, Bologna, Nápoly, Ostia, San Remo, Firenze, Frascati stb.) össz.kb. 90 db vintage fotó, 9x6 cm/ Photos of trip to Italy (Rome, Bologna, Naples, Firenze, Frascati etc.), ca .90 vintage photos, 9x6 cm
cca 1936-38 Jugoszláviai utazás felvételei (Bled, Plitvice, Kranj, Ratece-Planica, Kranjska Gora etc.). össz. kb. 50 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Yugoslavia (Bled, Plitvice, Kranj, Ratece-Planica, Kranjska Gora etc.), ca. 50 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damage...