Emil Schumacher (1912-1999), a német absztrakt expresszionizmus jeles képviselőjének grafikájával mellékletként ellátott Hamvas Béla könyv. Emil Schumacher (1912-1999): Alak (eredetileg. cím nélkül). Akvatinta, merített papír, jelzett, számozott: 13/40, 21x15 cm. Béla Hamvas: Früchtestunde. Aus dem Ungarischen von Jörg Buschmann (Magyarból németre fordította: Jörg Buschmann). Mit einem Frontispice...
[Verdion, Otto Bernhard (1719-1800)] Róbert Péter született anglus élete és különös történetei, ... Ford.: Sz. Szentiványi László. Pozsony-Pest, 1806, Füskúti Landerer Mihály, 1 t.+315+3 p. Második kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötés, restaurált címképpel, címlappal és lapokkal, egy lapon lyukkal, foltos. Ritka!
Néhai r. sz. birodalombéli gróf méltóságos széki Teleki Jósef úr sírhalma. Pest, 1819., Trattner János Tamás, 1 t.+261+2 p. Átkötött kartonált papírkötés, kopott borítóval, a címképen javítással. Ritka!
P. Howard (Rejtő Jenő): Menni, vagy meghalni. Bp., 1941, Nova, (Cegléd,Sárik Gyula és Géza-ny.) 159+1 p. Második kiadás. Átkötött papírkötés, javított borítóval, de belül jó állapotban.
Fekete István: Csí. Történet állatokról és emberekről. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,(1940),Singer és Wolfner, 244 p. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált elülső papírborítót bekötötték, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
Fekete István: Erdei utakon. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, védőborítón szakadás, kisebb foltokkal.