17419.
385. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 200 Ft
W. Heimburg: Trudchens heiratim banne der Musen. Stuttgart, Berlin, Lipcse, é.n., Union Deutsche. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, német nyelven. + W. Heimburg: Herzenskrisen. Stuttgart, Berlin, Lipcse, é.n., Union Deutsche. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, német nyelven.