Werbőczy István Hármaskönyve. Szerk.: Kolosvári Sándor, Óvári Kelemen. Bp., 1897, Franklin - Révai (Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Ricardo Dávid: A közgazdaság és adózás alapelvei. Bp., 1940, Magyar Köztársasági Társaság. Ford.: Kislégi Nagy Dénes. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Az Állami Egyenesadók Jogszabálygyűjteménye. Összeáll.: Csulak Elemér. M. Kir. Pénzügyminisztérium kiadványa 2. sz. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, 1069 p. Kiadói papírkötés.
Mindenki jogi tanácsadója. Összeáll.: Szepesy Mihály. Bp.,én.,Adózók Lapja, 150 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest kissé elvált a borítótól, felvágatlan lapokkal.
A közigazgatás rendezéséről szóló 1929: XXX. törvénycikk végrehajtási rendeletei. Második füzet. Kiadja: M. Kir. Belügyminiszter. Bp., 1940., Stádium, 2+135-176 p. Kiadói papírkötés.
Az öregség, rokkantság, özvegység és árvaság esetére szóló kötelező bioztosításról szóló 1925: XL. törvénycikk. Kiadja: a Magyar Királyi Belügyminisztérium. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., 76 p. Papírkötésben, a borító elvált a könyvtesttől.
Az 1894: XII. törvényczikk a mezőgazdaságról és a mezőrendőrségről és a vonatkozó rendeletek. Jegyzetekkel, magyarázatokkal, idézéetekke és betüsoros tárgymutatóval ellátva. Bp.,1894, Kilián Frigyes 234+6p. + kihajtható mellékletek. Megviselt félvászon kötésben.