Supka Géza: A béke és a háború csodái. Bp., (1939.), Dante, 103 p.+35 t. Gazdag egész és kétoldalas fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó képtáblákkal. Ritka!
1987 Magyar Honvédelmi Szövetség Műegyetemi és Mezőgazdasági Repülők Klubja. Évkönyv 1987. 1986. nov. 1.-1987 okt 30. Összeáll.: Horti Kálmán. Papírkötés, a hátsó borítón belsején jegyzetekkel.
Vegyes könyvtétel, 2 db. Gárdonyi Jenő: Villamos gépek kezelése. Bp, 1947, a Szent István Társulat kiadása. Papírkötésben, megviselt, szakadt, foltos állapotban, leszakadt gerinccel. + Vigh Bertalan: Erősáramú villamos szerelés. Bp, 1943, a Szent István Társulat kiadása. Második kiadás. Papírkötésben, megviselt, szakadt, foltos állapotban, leszakadt gerinccel.
Remport Zoltán: Magyarország vaskohászata az ipari forradalom előestéjén. 1800-1850. Dunaújváros, 1995, Dunatáj Kiadó. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 1000 példányban.