17208.
385. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.