Kaán Károly: A természeti emlékek fentartása. Darányi Ignácz M. Kir. Földmivelésügyi Minister kiadványai. 10. szám. Bp. 1909. Pallas. Kiadói papírborítóban. Borító javított, foltos. Hátoldal, utolsó lapokon kis sérülések.
Égési sérülések (Tanulmánygyűjtemény). Szerk.: dr. János György, dr. Novák János. Második kiadás. Bp., 1967, Egészségügyi Minisztérium. Kiadói kartonált papírkötésben.
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.