1927 Dr. Márványi József orvos, Csurgó, fejléces kézzel írt recept az orvos aláírásval, Nyíri Ede állatorvos részére, lap tetején kisebb lyukkal, hajtásnyommal
1929 Nyíri Ede járási és városi m. kir. állatorvos, Kaposvár, fejléces kézzel írt és aláírásával ellátott receptje, lap tetején kisebb lyukkal, hajtásnyommal
1929 Bp., Electrolux Rt. által kiállított okmányok (megrendelés, szállítólevél, számla, átvételi elismervény, elismervények részletfizetésről) egy elektromos porszívó és alkatrészei (szívószájak, nikkelcsövek stb.) eladása kapcsán ,kaposvári lakos részére. Sérült, hiányos Electrolux borítékban. Okmányok hajtásnyommal, egy része szakadással.
cca 1930-1944 össz. 9 db halotti értesítő, kaposvári és békési lakosok, többek közt Nyiri Ignácz nyug. áll. elemi iskolai igazgató tanító, Békés, bélyegekkel, bélyegzésekkel, néhányon szakadással
1933-34 Salvátor-Intézet isoklájának igazgatója, Mater Poetsch Mária Hilária (1878-1948) által kiállított és autográf aláírásával ellátott igazolvány (igazolás) volt diák részére, malyben ajánlja irodai vagy egyéb munkára. A diák később a Salvator nővérek tagjává vált. Hajtásnyommal.