Plakát Tételek száma: 55
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1856961
13832
385
Posters
1990 Kemény György (1936-): "Hejha...!" a Fidesz választási plakátja a helyhatósági választásokon, 49,5x69 cm 2245976
13833
385
50000
Posters
cca 1920-1930 "Kalor, Perpetuum", leggazdaságosabb folytonégő kályhák, Budapest-Salgótarjáni Gépgyár Rt., jelzett a nyomaton, Bp., Bp., Bruchsteiner és Fia-ny., restaurált, 63x94 cm 2294386
13834
385
Posters
1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, szélein kisebb hiányokkal, 31,5×23,5 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with faults, 31×23 cm 2249030
13835
385
24000
Posters
cca 1947 Macskássy János (1910-1993) Diadal szivarkapapír reklám plakát, fk: Spiró Gyula, Bp., Seidner Offset-Nyomda, restaurált, 58x41 cm. 2249018
13836
385
24000
Posters
cca 1920-1930 Lukrecia Lószerszámolaj, színes litografált reklám plakát, kiadta: Takács Endre, Újpest, Attila-nyomda, restaurált, 49x34 cm 2306425
13837
385
Posters
Termeljünk mákot! Reklám plakát. Bp., Herbária, Offset-ny., feltekerve, kis gyűrődéssel, kis javítással, 67x48 cm 2306588
13838
385
Posters
cca 1960 Május 1. plakát, szitanyomat, jelzés nélkül, foltos, a széleken szakadásokkal, 70x50 cm 2240811
13839
385
Posters
1947 Mermeze Sándor hegesztő mechanika, Speciális elektromos és lánghegesztés, Autó, traktor, motorok, ipari és gazdasági gépek hegesztése, színes reklámplakát, Bp., Rottenbiller József, szakadt, a széleken kis szakadásokkal, 93x59 cm 2297294
13840
385
Posters
Villamosplakát: Jan Walasek 18 tagú Jazz zenekarának hangversenye, Margitsziget, 1957, 23x33 cm 2297290
13841
385
Posters
Villamosplakát: A kályhában is takarékoskodjunk a szénnel! Gr.: Gönczi, 23x33 cm 2297280
13842
385
Posters
Villamosplakát: Beadásodat jó minőségű baromfival teljesítsd Gr.: Pál György, 23x33 cm 2297277
13843
385
Posters
Villamosplakát: Ezek a fiatalok... magyar film, Illés zenekar, Omega, Metro, 1967, Gr.: Máté András, 23x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft