Kogutowitz Manó: Középiskolai földrajzi atlasz. A középiskolai új tanításterv szellemében tervezte és rajzolta - -. Tartalma: 48 fő- és több melléktérkép. Bp. 1908. Magyar Földrajzi Intézet. 8 p. + 44 térkép Hiányos 37 db Egészvászon kötésben
1898 A magyar korona országainak posta- és távirda térképe, kiadja a magyar kir posta és távirda-igazgatósága. Tervezte: Oberhäuszer Lajos posta-távirda tanácsos. Nyomt. Kogutowicz és Társa Magyar Földrajzi Intézete. Vászonra kasírozva, sérült, helyenként szakadt. 132x181 cm
Sohr-Berghaus Universal-Atlas der neueren Erdbeschreibung über alle Theile der Erde in 114 Blättern. Herausgegeben von Dr. K. Sohr und F. Handtke. 5. Auflage. Glogau, 1857. Flemming. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, részben hiányos gerinccel, erősen foltos lapokkal / With missing spine. Most of the pages are stained
1921 Magyarország közigazgatási térképe, 1:90.000, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, eredeti kissé foltos papírborítékkal, jó állapotban, 83x115 cm.
XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm