Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. Német nyelven. Első kiadás. Foltos, a címlapon ceruzás bejegyzéssel.. /
Ave Maria. Lied von Franz Schubert. Für das Pianoforte übertragen von Franz Liszt. Wien,(1838), Ant. Diabelli und Co., 15 p. In German language. First editon. Spotty.
Némethy Ferenc: Paganini, a sátán hegedűse. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa. A szerző által Kósa Kálmánnak (1888-?), a kultuszminisztérium tanügyi igazgatási és nemzetnevelési ügyosztály vezetőjének dedikált! Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
Dr. Kesztler Lőrinc: Összhangzattan. A klasszikus zene összhangrendjének elmélete. II. kiadás. Bp., 1950, Tudományos Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. + Dr. Molnár Géza: Általános zenetörténet. II. kötet 1600-tól napjainkig. Bp., 1916. Rozsnyai Károly könyv- és zeneműkiadóhivatala. Kiadói félvászon kötésben.
Selymesi S. Rezső: Nóták, műdalok, chansonok. Bp., én.,Rózsavölgyi, 36 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, foltos lapszélekkel.