1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a "A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975" című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 / 1901-20...
1927. "Az Európai Keresztény Törekvés Unió 5. találkozója, Budapest 1927. augusztus 8-14." angol nyelvű zománcozott Br jelvény papír berakással (72x56mm) + 1938. "Református Világgyűlés Debrecen 1938" Br jelvény tű nélkül (22x18mm) + ~1930. "Országos Református Szeretetszövetség" fém kitűző (20mm) T:2 Hungary 1927. "5th Convention of the European Christian Endeavour Union - The Youth of Europe for...
~1928. "M. Kir. Téli Gazdasági Iskola" zománcozott Br iskolai gomblyukjelvény, hátlapon "Kisvárda " beütéssel valamint "107" sorszámmal (31x28mm) T:1-,2 hátlapon patina