Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
4 000Ft 10,61EUR, 11,43USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel: Távolban a vitorlás. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán Hoffmann Ferencz képkereskedés és képkeretgyár Bp. 1930-35 körüli címkéjével. 15x22 cm