12 000 Ft
Batári László (1920-1997): Öreg fűzfa Tiszavárkonyban. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a festőművész 1985-ben, a kaposvári Vaszary-teremben rendezett egyéni kiállításán. Üvegezett keretben, 41,5×47 cm