Mészáros János (?-): Hal-ló. Vegyes technika, vászon, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott és zsűrizett. Mészáros János vajdasági, törökbecsei festőművész alkotása kuriózum a műkereskedelemben. Díszes fa keretben, 70×50 cm / Janos Mesaros (?-): Fish-horse. Mixed techniue on canvas, signed. With label description on the reverse. In wooden frame. 70x50 cm