Szép György (1944-): Szüremkedő fény, 1989. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60×60 cm. Szép György festőművész Marosvásárhelyen született és ott végzett a Képzőművészeti Líceumban. Munkái ritkák a műkereskedelemben, aukciókon. / György Szép (1944- ): Light. Oil on fiberboard, signed, dated (1989), framed, 60×60 cm. György Szép was born in Targu Mures, Romania, where he studied at the Lyceum for...
Szily Géza (1938-): "Alkonyat kastély", 1975. Tojástempera, olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Kisebb felületi sérülésekkel (festékhiánnyal). Fa keretben. 90x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
cca 1900 Szűcs Lajos (?-?): 3 db műszaki rajz, akvarell-tus, papír, foltos, szakadt, gyűrött, az egyik hátán javításnyomokkal, jelzett, 60x44 cm és 60x43 cmx2
Tenkács Tibor (1913-1998): Utcán (Tokaj vagy környéke?). Olaj, vászon, jelzett (Tenkács 973). Fa keretben. 60,5×80,5 cm / Tiboir Tenkács. On the street (Tokaj or surrounding area?). Oil on canvas, signed. Framed. 60,5x80,5 cm