Festmények és grafikák Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2195447
10268
386
Urszinyi Mária (1949-): Női Portré tus, papír. szignált, keretben 29x20 cm 2295796
10269
386
Való Ibolya (1958-): Dombos Vízparti táj, 1998. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, kissé sérült (apró felületi festék lepergésekkel), fa keretben, 48×88 cm 2224105
10270
386
Varga János (?-): Vízpart hajnalban. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 50×70 cm 2314519
10271
386
4600
Vaskovics László (?-): Virágok közt. Vegyes technika, farost, fa keretben, 42×29,5 cm 2314343
10272
386
4400
Vaskovics László (?-): Vöröshajú lány. Olaj, vászon , keretben, 30×20,5 cm 2312534
10273
386
11000
Vaszary János rajzai. Bp., é.n. Központi Múzeumi Igazgatóság. 16 db ofszet tábla mappában 31x43 cm 2268689
10274
386
48000
Vecsési Sándor (1930 - 2015): Búcsú a vadkörtefától. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 60×90 cm 2271198
10275
386
Vén Zoltán (1941- ): A páholy aukciós ház. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (415/500), üvegezett fa keretben, 14×9 cm 2205834
10276
386
26000
Vidéky Brigitta (1911-2017): Tihanyi táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán feliratozott és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fa keretben, 60×80 cm 1991127
10277
386
Vincze Győző (1925-2001): Sziklás táj, vegyes technika, papír, foltos, jelzés nélkül, 46×63 cm 2259281
10278
386
Mary Watkin (?-): Virágszirmok. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben. Há32,5x35 cm. 2224087
10279
386
36000
Xantus Gyula (1919-1993): Téli séta. Akvarell, papír, jelzett és datált (Xantus Gyula 1960), üvegezett fa keretben, 29×45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft