Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 2 kötete: A pesti úr. Vakarts. Bojgás az világba. Bp.,1925-én.,Dick Manó, . Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
A pesti úr 2561. számú számozott példány.