Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner,399 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, egy javított lappal, névbélyegzővel.
Mai Magyar Múzsa 1930. Szerk.: Vajthó László. Bp.,1930, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
Remény zsebkönyv 1858. évre. Szerk.: Vachott Sándorné. Pest, 1858., Pfeifer Ferdinánd, IV+4+248 p.+ 4 (acélmetszetek) t. Átkötött félvászon-kötés, az első metszet kijár, sérült, magánkönyvtári bélyegzőkkel, a hátsó szennylap sérült, kissé hiányos, kissé kopott borítóval.
John Dell: Layout for advertising. A useful handbook of 700 layout suggestion in magazines, newspapers, booklets, folders, brodsides, letterheads, and posters with specimens of type and borders. With and Introduction by J. M. Watson. Chicago,1928.,Frederick J. Drake&Co., 175 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal.
[Orosz József, balásfalvi]: Umrisse einer möglichen Reform in Ungarn. Im Geiste des Juste-milieu. Zweite Abtheilung. Paris, 1833, L. Brunet, 92 p. Német nyelven. Kiadói papírborítóban, sérült, szétvált gerinccel, kötéssel, a lapok sarkai gyűrött.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Ötödik népies kiadás. Bp., é.n., Athenaeum, 1 t.+194+2 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kijáró lapokkal.