Pinczés Zoltán (szerk.): A Magyar Királyi Csendőrség Zsebkönyve. Negyvenegyedik évfolyam. H.n., 1933, Csendőrségi Lapok kiadása. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
Dr. Czeke Marianne - Dr. H. Révész Margit: gróf Brunsvik Teréz élet- és jellemrajza. Fordította: Dr. Petrich Béla. Bp., 1926, Kisdednevelés. Kiadói papírkötésben, borító foltos, kissé szakadozott.
Karikó János földmíves népköltő válogatott versei. Biatorbágy, 2001, Biatorbágy Kultúráért Alapítvány. Kiadói egészvászon-kötés. Az 1904-es kiadás reprint kiadása.
Vaderna József: Anyám szemébe zárva. Esztergom, 1990,Esztergom Városi Tanács. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban, számozatlan példány. A szerző által dedikált.