Dencz Ákos A Postatakarékpénztári Szolgálat vezérfonala. Aláírt példány! Irta: Dr. - - miniszteri tanácsos, m. kir. postatakarékpénztári igazgató, a m. kir. posta és távirda tisztképző tanfolyam rendes tanára. Bp., 1927. Orsz. Postás és Zene Kultur Egyesület. Félvászon kötésben
Vadnai Károly: Elmúlt idők. Emlékezések. Bp., 1886., Athenaeum, 254+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kopott, foltos gerinccel, és kopott borítóval, a címlapon hiánnyal. Vadnai Károly (1832-1902) író, újságíró, a Fővárosi Lapok szerkesztője.