Három testvér, kilenc sárkány. Román fantasztikus balladák. Szerk.: Faragó József. Kiss Jenő fordítása. Bukarest, 1976, Kriterion. Egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Lukianosz összes művei. I-II. köt. Fordították többen. Bibliotheca Classica. Bp., 1974., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. Számozott (1500/1282.) példány.
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I. kötet. a II. kötet hiányzik; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, benne a tulajdonos nevével
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1. sorozat. Bp., 1982, Magvető. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Papírkötésben, 5 db