16641.
386. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A VelencérÅ‘l szóló fejezetekkel kiegészÃtette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. JavÃtott gerincű félvászon-kötés, kopott borÃtóval.