Perthuison,Michel: Petites maisons sans étage. Paris, é.n. Ch. Massin.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000007/Perthuison-Michel-Petites-maisons-sans-etage-Paris-en-Ch-Massin-Tervrajzok-alaprajzok-ta~II2314518
2314518
16716
386
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,31 EUR , 5,71 USD
Leírás: Perthuison,Michel: Petites maisons sans étage. Paris, é.n. Ch. Massin. Tervrajzok, alaprajzok, táblákon, kissé sérült félvászon kötésben
: karap_norbert