Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 153

16708.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Golovics Lajos - Kiss Mihály: Alkotótáborok, művésztelepek 1981. H.n., 1982, Népművelési Intézet. Kiadói papír kötésben.
16709.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Horváth Henrik: A magyar szobrászat kezdetei. Ars Hungarica 12. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 32 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
16710.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Kun Imre: Harminc év művészek között. Egy hangversenyrendező naplója. Bp., 1960, Zeneműkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben.
16711.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Tasnádiné Marik Klára: A bécsi porcelán. Bp., 1975, Corvina.  Második átdolgozott kiadás, készült 6400 példányban. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
16712.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57

Magyar Vilmos A klasszikus és a reneszánsz építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára XIII. Bp., 1918, Kilián Frigyes Utóda,(Stephaneum-ny.),189+3 p. Második, bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
16713.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Emil Pirchan: Művészek műhelytitkai. Két évezred festőinek, szobrászainak és építészeinek életéről, munkájáról, szerelméről, és haláláról. Fordította: Szalai Sándor. 240 képpel. Budapest, 1945. Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 287 p. A kiadói papírborítója hiányzik! A borító szélei, sarkai kopottak. Laza kötéssel.
16714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Fabriczy Kornél kisebb dolgozatai. Fordította Rózsaffy Dezső. Bp., 1915, MTA. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
16715.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Perthuison,Michel: Petites maisons sans étage. Paris, é.n. Ch. Massin. Tervrajzok, alaprajzok, táblákon, kissé sérült félvászon kötésben
16716.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

16717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Zolnay Vilmos: A művészetek eredete. (Pokoljárás). Bp., én., Magvető. Második, bővített kiadás.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kartonált papírkötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
16718.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

16719.

5x5=25. Russian Avant-garde Exhibition Moscow 1921. A Catalogue in Facsimile.: John Milner:The Exhibiton. 5x5=25. Its background and significance. Angol nyelven Ford.: Christiana von Manen.; Katalógus. 6 számozatlan, orosz nyelvű levél előtt angol nyelvű hártyapapírral. Bp., 1992, Helikon-Van Gennep-Artist Bookworks, (Gyoma, Kner), 44+3 p.;6+6+6 p. Kiadói papírkötések, kiadói kartontokban, jó ál...

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft