Fényképezéssel kapcsolatos könyvek, 2 db: Auer Kálmán: Fényképezőgép ma és holnap. Bp., 1981, Gondolat (Gondolat zsebkönyvek). 2. kiadás.Papírkötésben, jó állapotban.+ Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. 155 rajzzal és 25 fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, papír védőborítóval. A védőborító kissé szakadt, tollal írt szöveg van az első oldalon.
Adolf Hildebrand: A forma problémája a képzőművészetben. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval és gerinccel. Boríton ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel.
Erika Thiel: Kis képes művészettörténet, Ford.: Székely Andorné, Bp., 1966, Corvina Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés, 17.150 példányban lett kiadva, szép állapotban
Új építészet, új társadalom. 1945-1978. Válogatás az elmúlt évtizedek építészeti vitáiból, dokumentumaiból. Művészet és elmélet. Szerk.: Major Máté- Osskó Judit. Hn., 1981, Corvina. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. Volt könyvtári példány.
Aranykincsek. A termésaranytól az arany ékszerig. A 100 éves Herman Ottó Múzeum kiállítása. Debrecen, én., A Herman Ottó Múzeum és a Magyar Nemzeti Múzeum kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Istvánfi Gyula (szerk.): Veszendő templomaink III. - Evangélikus templomok a mai Magyarországon. Bp., 2004, Nemzeti Tankönyvkiadó. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.