A szentendrei művésztelep és a Szentendrei Festők Társaságának iratai és dokumentumai 1926-1951. Szentendre 2007. Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötésben
Daguerre képi elkészítése módjának leírása. Német után közli Dr. Zimmermann Jakab. Bp., 1984, Országos Műszaki Múzeum, Pest Megyei Nyomda. Kiadói papírkötés. Reprint.
Jakobovits Miklós: Helyszín. Gondolatok az erdélyi képzőművészetről. 1993, Literatus Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált, többe közt Ziffer Sándor, Mattis Teutsch János, Mikola András, Jándi Dávid és más erdélyi és nagybányai művészek alkotásainak reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
Francia művészeti alkotások kiállítása magyar magántulajdonból. 1940. január 21-február 4.. Bp., 1940, Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézete. 28 p. + XXX t. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus, többe közt Renoir, Cézanne, Toulose-Lautrec, van Gogh, Manet, Rodin, Delacroix és más művészek alkotásainak reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
Független Művészek Társasága III. kiállításának katalogusa. 1930. október. Bp., 1930,(Vészi-ny.) 26 p.+23 t. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus, többe közt Kunffy Lajos, Viski János, Náray Aurél, László Fülöp, gróf Andrássy Géza és más művészek alkotásainak reprodukcióival. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Dr. Rados Jenő: A neoklasszicizmus nagy magyar templomai. .Bp., 1937, Stádium. 56p. 46 fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrálva, melyek közül 5 kihajtható. Különlenyomat: A magyar mérnök- és építész-egylet közlönye havi füzetei 1936. évi december 20-i, 7-12. számából.. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.