Alphonse Daudet: Lettres de mon moulin Illustrations de PIerre Gandon. Paris, 1937. Ferroud. Aranyozott egészbőr kötésben, kopásokkal litografált illusztrációkkal / In full leather binding
Bernoni-Brizzi: Roma - paesaggi, figure nelle fotografie inedite di Ettore Roesler Franz. Róma, 1987, Editore Colombo. Második kiadás. Olasz nyelven. Kiadói egész vászonkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kiadói karton tokban
Feierstunden der Seele. Dichterklänge zur Erquickung und Erhebung von Herz und Geist. Vál.: Helene Stöckl. Leipzig, 1896, Ferdinand Hirt & Sohn, 1 t.+265+6 p. Német nyelven. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] D. S. Mereschkowski: Leonardo da Vinci. Berlin,én.,Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, kijáró képtáblákkal.
Vegyes Világnyelvek hanglemezen tétel, 2 db könyv, 12 db hanglemez.Timár József: Német nyelvkönyv 1. Tanfolyamok és magántanulók számára.A Tanuljunk nyelveket! sorozat része. Bp., 1971, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Görög Júlia rajzaival illusztrálva. Papírborítóban, szép állapotban. + Siptár Ernő: Német nyelvkönyv 2. Haladó nyelvtanfolyamok és magántanulók számára. Tanuljunk nyelveket! sorozat r...
F. M. Weber: Handwörterbuch der deutschen Sprache... Leipzig, 1850. Bernh. Tauschnitz. 780p. Korabeli kissé sérült vászonkötésben / In damaged linen binding
Titi Livii Ab urbe condita liber XXI. et XXII. Bev. Bartal Antal - Malmosi Károly, jav. Paulovics István. Bp., 1918, Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Xenophontis Historia Graeca. Szerk.: Weise, C. H. 4. köt. Lipcse, 1828, Karl Tauchnitz. Későbbi kopott kartonált papírkötésbe, egyébként jó állapotban.