17271.
386. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Feierstunden der Seele. Dichterklänge zur Erquickung und Erhebung von Herz und Geist. Vál.: Helene Stöckl. Leipzig, 1896, Ferdinand Hirt & Sohn, 1 t.+265+6 p. Német nyelven. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.