800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 6. kötet. Szukkot ünnep utolsó napjaira. Bp., 1913, Schlesinger József kiadása, fordította Schön József. Kiadói vászon kötés, gerinc sérült, kopott és foltos borítóval, laza fűzéssel.