Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 23
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2314001
15608
386
Books: Sports, Chess, Alpinism
Magyar Sport almanach. MCMXXVIII. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1928. Athenaeum. 424 p. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban 2312155
15609
386
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban 2308566
15610
386
Földesiné Szabó Gyöngyi: Helyzetkép a lelátóról. Bp., 1994, Magyar Testnevelési Egyetem. Kiadói papírkötés. 2278299
15611
386
Bedő Ödön: Megnyitáselmélet. A gyakorlati sakkozás II. része. H.n., 1947, Magyar Sakkvilág. Kiadói félvászon kötésben. 2313304
15612
386
2 db asztalitenisz könyv - Fodor Róbert (szerk.): 90 éves a Magyar Asztalitenisz Szövetség. H.n., é.n., Magyar Asztalitenisz Szövetség. + Table Tennis Dictionary in 6 languages. Bp., 2002, Hungarovox Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2256257
15613
386
Sport és szépség. 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, sok képpel. 2240620
15614
386
Köberl-Sándor-Szily: Marianské-Láznei sakkvilágbajnoki elődöntő. Bp., Sport Lap- és Könyvkiadó Vállalat. Aláírt! Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2287444
15615
386
cca 1932-1940 Turisták Lapja 4 száma (1932. dec. XLIV. évf. 12. sz.; 1933. dec. XLV. évf. 12. sz.; 1937. jan. XLIX. 1. sz.; 1940. jan. 52. évf. 1. sz.) Szerk.: Peitler Gyula. Bp., Magyar Turista Egyesület, egy szám elvált a borítótól. 1647258
15616
386
Dr. Josef Moriggl: Ratgeber für Alpenwanderer. München, 1924, Hauptausschuss des D. u. Ö. Alpenvereins. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban. 2277756
15617
386
Boros Sándor válogatott játszmái és feladványai. H.n., é.n., szerző kiadása. Kiadói papír védőborítóban. 2313219
15618
386
Molnár Ignác: Mit csinál a labdarúgó, ha nem rúg. Bp., é.n. Stádium. Kötés nélkül 88p. 2314254
15619
386
Mező Ferenc, Dr. (szerk.): A helsinki olimpia Sport Lap- és Könyvkiadó, Budapest, 1952, 256 p., eredeti papírborítóban, kopott Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft