[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Krafft-Ebing R.: Az elmebetegségek tankönyve : kórodai vizsgálatok alapján orvosok és orvostanhallgatók számára. I. köt.: Az elmebetegségek általános kór és gyógytana. Ford.: Moravcsik Ernő Emil, Zofáhl Rezső. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XLVI. köt. Bp., 1885,Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat, VIII+328 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, k...
Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata. III. kötet. Terhesség, és szülés, törvényesség és apaság, gyermekgyilkosság, nemi erőszak, elmeháborodás, életbiztosítás. Ford.: Balogh Kálmán. Bp.,1871, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), 8+617 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott, kissé viseltes borítóval, foltos...
Molnár Mária Judit - George Karpati: Az izombetegségek alapjai és a modern szemlélete. Bp., 2001, Springer Tudományos Kiadó Kft. Kiadói kartonált kötésben.
Weninger Antal 2 műve: Szellem és egészség.; A gyógyítóművészet új irányai. Bp.,én.,Vörösváry. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kopott gerinccel, volt könyvtári példány.
Nagy európai természetkalauz. Szerk.: Dr. Roland Gerstmeier. Ford.: Dr. Lászay György. Második kiadás. Szlovákia, 1993, Officina Nova. Több mint 730 színes képpel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Dr. Baló József - Miklós Gergely: A csillagászati és fizikai földrajz elemei. Harmadik javított kiadás. Bp., 1902, Franklin. Kiadói egészvászon kötésben.
Rádiós Kiskáté II. rész, Elektro-és rádiótechnika, Magyar Királyság IV. Honvéd hir. zlj., papírkötés, volt könyvtári példány, foltos, a borítója megtört, félig ki van szakadva a közepe, a gerince kicsit szakadt