800 Ft
Berend T. Iván: Válságos évtizedek. A 20. század első fele a közép- és kelet-európai történetének interpretációja. Bp., , Magvető. III., bővített, átdolgozott kiadás. Bp., 1987, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.