15079.
386. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,18 EUR, 3,43 USD
Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikában. Fordították: Dr. Lambrecht Kálmán, Dr. Uray Mária. Világjárok. Utazások és Kalandorok. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 125 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója foltos, kopott.