3 000 Ft
40
A[RANYOS] M[EDGYESI] S[ÁMUEL]: Igazságnak Áldozatja, Mellyel, Az Örökké-való Istennek Ditsöséges Felségét szenteli: Természeti Tökéletességeit tiszteli: Örökkévalóságban és időben való Tselekedeteit, Teremtő, Gondviselő, Idvezítő Munkáit, hálá-adással ditséri: az Ő Országának Kintseit Hitbéli Bizodalommal kéri, az Istentől taníttatott Hívek' Serege, a' Kristussal a' Sion' Hegyén álló Szenteknek Gyülekezete. Mellyet, Alázatos szívvel lélekkel készített, és az Úr Jésus' tökéletes Áldozatja mellett, a' Szent Istennek ajánlott A. M. S. H. N. [Második kiadás.] Kolosváratt (Kolozsvár), 1745. S. Pataki Jó'sef. [4] 198 [3] p. Korabeli, aranyozott bordás, sérült egészbőr-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.