2 000 Ft
Az egész keresztény hit-tudomány katechetai tanításokban a' bevett köz katechismus rende szerint egyházi, iskolai 's külön oktatásokra alkalmaztatva. Első könyv: A' Hitről. Pest, 1834, Beimel József, XII+255 p. Egyetlen kiadás. Korabeli egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.