3 000 Ft
[Frencl, Innocent Antonín (1818-1862)] Frencl Incze: Liturgika vagyis a kath. egyház szertartásának magyarázata. Német eredetiből Magyarországra alkalmazva reáliskolák, gymnásiumok és magánosok használatára. Eger, 1861, Érseki Lyceum, 237 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, javított, részben pótolt címlappal, ceruzás bejegyzésekkel, jegyzetekkel, az utolsó két lap foltos, az utolsó lapon szakadással.